Centrum PodróżyPod hasłem atrakcyjne oferty czeka na Państwa także kompleksowa obsługa w zakresie wyjazdów turystycznych

Nasza wiedza zarówno teoretyczna jak i praktyczna ma solidne podstawy budowane przez 9 lat pracy w branży. Priorytetem dla nas jest zadowolenie klientów, tak by utrzymać stały kontakt i zachęcać do ponownych wyjazdów z naszym biurem. 

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz wycieczek, zarówno pod względem mnogości kierunków turystycznych, ofert różnych touroperatorów, jak i specyfikacji poszczególnych hoteli. 

Wiele z hoteli, które znajdują się w naszej ofercie odwiedziliśmy osobiście i dzięki temu znamy ich charakterystyczne cechy. Dzięki temu znamy też specyfikę danego Państwa, regionu, czy też konkretnej miejscowości.  Specjalizujemy się w Tunezji, Egipcie, Turcji, Grecji i Hiszpanii, włącznie z Wyspami Kanaryjskimi.

                   To jednak nie wszystko, świadczymy również szeroką gamę wyjazdów egzotycznych do krajów takich jak: Meksyk, Gambia, Dominikana, Malediwy, Tajlandia, Kenia oraz wiele innych, także zimą.  Dysponujemy również ofertami dla amatorów białego szaleństwa, jak choćby do: Francji, Szwajcarii, Austrii.  Jeśli to wciąż mało, to możecie Państwo wykupić u nas obozy i kolonie dla Waszych pociech, a nawet luksusowe rejsy. 

       Korzystając z naszej oferty, zyskują Państwo komfort w postaci porównania propozycji wyjazdu do tych samych miejsc, z różnymi biurami podróży. Zgodnie z ustawą o turystyce – każda impreza turystyczna sprzedawana zarówno w biurze własnym organizatora, jak i w biurze agencyjnym oferowana jest w tej samej cenie. Dogodzimy każdemu klientowi: podróżującym samolotami, autokarami, czy też własnym środkiem transportu.

  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz